Strona główna » Msze i spowiedź »

Spowiednicy

Kapłanów, których dane znajdują się na tej stronie, możesz poprosić nie tylko o spowiedź, ale także o kierownictwo duchowe.

ks. Grzegorz Dłużniak SDB

Ks. Grzegorz Dłużniak SDB

Pochodzi ze stolicy polskiej miedzi – Lubina. Zanim został Salezjaninem, przez 5 lat wzrastał we wspólnocie Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej, wspólnocie, która stała się w ręku Boga narzędziem, by przyprowadzić go do wiary i Kościoła. Aby się odwdzięczyć za otrzymane wychowanie duchowe i religijne, sam został Salezjaninem. Miłośnik sportu i szybkich przejażdżek rowerowych.

tel. 724 227 299
e-mail: longus.sdb@gmail.com


ks. Tomasz Hawrylewicz SDB

ks. Tomasz Hawrylewicz SDB

Urodził się w Lubaniu Śl. Studiował w Ziemi Świętej i pracował w ojczyźnie Księdza Bosko. Uważa, że każdy jest niesamowitą tajemnicą miłości Pana Boga. Pasjonuje się jazdą na rowerze, rolkami, bieganiem i pływaniem długodystansowym oraz sportami zimowymi. Obecnie delegat ks. inspektora d.s. powołań i nauczyciel w Zespole Szkół Salezjańskich „Don Bosco”.

tel kom: +48 662 136 587
e-mail: thawrylewicz@yahoo.pl


ks. Piotr Lorek SDB

ks. Piotr Lorek SDB

Pochodzi z Sułowa, salezjańskiej parafii położonej w malowniczej Dolinie Baryczy. Lubi „haratać w gałę”, jeździć na rowerze oraz oglądać dobry boks. Dotychczas pracował jako kierownik oratorium i katecheta w szkole salezjańskiej w Tarnowskich Górach. Obecnie jest wikariuszem inspektora, ale ma nadzieję, że niebawem wróci do pracy młodzieżowej.

tel kom: +48 693 845 926
e-mail: lorosdb@gmail.com


ks. Mariusz Jawny SDB

ks. Mariusz Jawny SDB

Rodowity Lubinianin. Interesuje się sportem, technologią i informatyką. Salezjanin, którego pasją jest dzielenie się Ewangelią poprzez współczesne środki masowego przekazu. Przy pomocy mediów społecznościowych stara się wraz z przyjaciółmi docierać do osób poszukujących wiary i Boga. Dzieli się również – poprzez media inspektorialne – codziennym życiem dzieł salezjańskich.

e-mail: media.sdb.wroc@gmail.com