Strona główna » Msze i spowiedź »

Spowiednicy

Kapłanów, których dane znajdują się na tej stronie, możesz poprosić nie tylko o spowiedź, ale także o kierownictwo duchowe.

ks. Grzegorz Dłużniak SDB

Ks. Grzegorz Dłużniak SDB

Pochodzi ze stolicy polskiej miedzi – Lubina. Zanim został Salezjaninem, przez 5 lat wzrastał we wspólnocie Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej, wspólnocie, która stała się w ręku Boga narzędziem, by przyprowadzić go do wiary i Kościoła. Aby się odwdzięczyć za otrzymane wychowanie duchowe i religijne, sam został Salezjaninem. Miłośnik sportu i szybkich przejażdżek rowerowych.

tel. 724 227 299
e-mail: longus.sdb@gmail.com

ks. Marcin Tyszkiewicz SDB

ks. Marcin Tyszkiewicz SDB

Rodowity Wrocławianin, pasjonat biegów długodystansowych, tenisa i wszelkich sportów,pochłaniacz książek, miłośnik szlaków i pięknych górskich widoków, z wykształcenia znawca przewodów i zjawisk energetycznych.

tel kom: +48 515 691 807
tel stac: +48 71 33 58 648
Skype: martyszsdb
e-mail: mar.tysz@wp.pl


ks. Tomasz Hawrylewicz SDB

ks. Tomasz Hawrylewicz SDB

tel kom: +48 662 136 587
e-mail: thawrylewicz@yahoo.pl


ks. Piotr Lorek SDB

ks. Piotr Lorek SDB

tel kom: +48 693 845 926
e-mail: lorosdb@gmail.com


ks. dr Ryszard Kempiak SDB

ks. dr Ryszard Kempiak SDB

Salezjanin, biblista, studia teologiczne odbywał w Ziemi Pana, zna zatem doskonale „Piątą Ewangelię” i jest po Niej – Ziemi Świętej – doskonałym przewodnikiem. Można nazwać go „góralem z Synaju”, do roku 2010 był na świętej górze Horeb 51 razy. Jest wykładowcą Pisma Świętego, stara się zatem nieustanie budować MOSTy pomiędzy Słowem i Jego ludem. Znany i ceniony kaznodzieja i rekolekcjonista. Autor pozycji książkowych poświęconych Lekturze Słowa.

e-mail: rkempiak@salezjanie.pl
tel. 601 835 661