Strona główna » Konstrukcja MOSTu »

Przęsło Medialne

Wspólnie dbamy o wizerunek naszego duszpasterstwa, zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny.

Jeżeli jesteś na tej stronie i czytasz ten tekst, to znaczy, że osiągnęliśmy nasz pierwszy cel – zwróciliśmy na siebie Twoją uwagę. :) Jeżeli widzisz nasze plakaty na zewnątrz, to znaczy, że paru zapaleńców z MOSTu się nie obija i na dodatek to, co robią, dociera do Ciebie. A stąd już tylko mały krok, by do nas dołączyć.

Bo pierwsze i najważniejsze zadanie, jakie mamy do wykonania, to zachęcić Cię, byś pojawił się w naszej salce, byś wiedział co robimy, kiedy i gdzie. A dzieje się naprawdę wiele…

Jesteśmy odpowiedzialni za obieg informacji wewnątrz MOSTu i oczywiście poza jego obrębem: przede wszystkim przygotowujemy plakaty reklamujące MOSTowe wydarzenia. Utrzymujemy także stronę internetową MOSTu i administrujemy siecią Wi-Fi w salkach Duszpasterstwa. Tworzymy także artykuły dla prasy katolickiej oraz cykamy fotki na MOSTowych wydarzeniach.

Chcesz porobić kilka fotek ze zbliżającego się wydarzenia, nie boisz się programów graficznych, a może jesteś programistą? Wbijaj koniecznie do przęsła medialnego. Nie pozwól, by Twoje talenty się marnowały ;)