Tydzień 4

DA_4To już 1/3 pierwszego trymestru. Niby to dopiero sam początek, ale właśnie teraz zaczyna się bardzo ważny okres w życiu płodowym naszego dziecka. Nasze maleństwo zagnieździło się w endometrium – gąbczastej błonie śluzowej macicy. Niedługo biologiczna mama usłyszy, że jest w ciąży, a na razie może się o tym dowiedzieć, jeśli zrobi testy z krwi. Nasz maluszek ma nieco więcej niż 1 milimetr!

Kolejny tydzień prosimy Boga, by czuwał i opiekował się naszym duchowym dzieckiem!

Tydzień 3

DA_3Kolejny tydzień naszej modlitwy, a na świecie o istnieniu tego dziecka wiemy tylko my, ewentualnie biologiczna mama może coś przeczuwać, ale stuprocentowej pewności nie ma. Nasz maluch dzielnie się rozwija w łonie mamy, nie mogąc się doczekać jej radości z powodu wiadomości o jego istnieniu.

Trzeci tydzień, dzień w dzień modlimy się o to, by naszemu skarbowi nic złego się nie przydarzyło.

Modlitwa trwa, a radość nie mija!

Tydzień 2

DA_2W momencie  zapłodnienia, gdy plemnik i komórka jajowa się połączyły i po raz pierwszy podzieliły, rozstrzygnęła się sprawa płci naszego dziecka.  Ma już około 0,12 milimetra i już teraz zapadła decyzja o tym, czy dziecko będzie prawo- czy leworęczne. Nowe życie się rozwija, a my już dzisiaj się zastanawiamy czy to chłopiec? A może dziewczynka?.

Drugi tydzień modlitwy, a nasza radość nie przygasa!

Tydzień 1

DA_1Adoptowaliśmy nasze Dziecko! Nasz maluch został już  poczęty i najprawdopodobniej jego mama nie wie jeszcze o jego istnieniu. Świadomość, że właśnie adoptowaliśmy dziecko sprawia, że chce nam się tańczyć z radości. Czeka nas teraz dziewięć miesięcy modlitwy za naszego maluszka, gdyż adoptując go wzięliśmy za niego duchową odpowiedzialność.  Może wyrażenie „wzięliśmy odpowiedzialność” trochę przeraża, ale jest niczym w porównaniu z radością, jaka w nas trwa.