Biały Dunajec 2017 z Mostem

Zaczynamy!

Zapraszamy Cię na XXXIV Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich! Skończyły się matury i właśnie rozpoczynają się najdłuższe wakacje w Twoim życiu: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień… To jedyna taka okazja, aby przez cztery miesiące leżeć do góry brzuchem! Jeżeli jednak wolałbyś zdobywać w tym czasie Tatry, poznawać od środka świat studentów oraz zawierać przyjaźnie, które mogą potrwać całe życie, jedź z nami!

Gdzie?

Do Białego Dunajca, malutkiej wioski położonej u podnóża Tatr, w której mieści się kościółek, dwa sklepy, boisko oraz sześciuset studentów wszystkich uczelni wrocławskich, a nawet niektórych opolskich.

Kiedy?

W pierwszych dwóch tygodniach września, dokładnie od 30.08 do 13.09, tak aby nacieszyć się ostatnimi chwilami lata i porządnie naładować akumulatory przed rozpoczęciem semestru.

Za ile?

Zasadniczo koszt obozu to 419 zł, z czego 99 zł (zadatek) wpłaca się przy zapisach, a resztę już na obozie. Cena ta obejmuje noclegi, ubezpieczenie, wyżywienie i gadżety: koszulki, śpiewniki itp. Oprócz tego trzeba jeszcze załatwić sobie dojazd oraz wziąć jakieś kieszonkowe, między innymi na dojazdy busami i wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zatem do dzieła: zobacz jak się zapisać, co zabrać, jak wygląda dzień na obozie oraz kim my w ogóle jesteśmy?

Zajrzyj też na stronę główną obozu!