Biały Dunajec 2018 z Mostem

Zaczynamy!

Zapraszamy Cię na XXXVI Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich! Skończyły się matury i właśnie rozpoczynają się najdłuższe wakacje w Twoim życiu: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień… To jedyna taka okazja, aby przez cztery miesiące leżeć do góry brzuchem! Jeżeli jednak wolałbyś zdobywać w tym czasie Tatry, poznawać od środka świat studentów oraz zawierać przyjaźnie, które mogą potrwać całe życie, jedź z nami!

Gdzie?

Do Białego Dunajca, malutkiej wioski położonej u podnóża Tatr, w której mieści się kościółek, dwa sklepy, boisko oraz siedmiuset studentów wszystkich uczelni wrocławskich, a nawet niektórych opolskich.

Kiedy?

W pierwszych dwóch tygodniach września, dokładnie od 02.09 (pon) do 16.09 (pon), tak aby nacieszyć się ostatnimi chwilami lata i porządnie naładować akumulatory przed rozpoczęciem semestru.

Za ile?

Koszt obozu to 419 zł. Zadatek (99 zł) wpłaca się przy zapisach, a resztę w gotówce na obozie. Cena ta obejmuje noclegi, ubezpieczenie, wyżywienie oraz koszulkę, śpiewnik i gadżet obozowy. Oprócz tego trzeba przygotować sobie ok. 100-150 zł na własne potrzeby, dojazdy busami na miejsce wymarszu oraz wejścia na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zobacz jak się zapisać, co zabrać, jak wygląda dzień na obozie oraz kim my w ogóle jesteśmy?

Zajrzyj też na stronę główną obozu!